Windows yavaşladı ne yapmalıyım?

Yazar : legalbilgisayar. Katagori : in Yazılım

En gelişmiş işletim sistemi olan Windows işletim sistemi bile zaman zaman yavaşlayabiliyor. Windows 8.1 işletim sisteminde haftalık veya aylık olarak uygulanan bakım programı Windows işletim sistemini bir nebze hızlandırsa da kullanıcılar bu hızın yeterli olmadığını iddia ederek bilgisayarlarını yani Windows işletim sistemini daha fazla hızlandırmak istiyor.

Dilerseniz kısaca Windows işletim sistemini nasıl gereksiz dosya ve hatalardan arındıracağınızı açıklayalım.

Microsoft_Windows

 

 

Advanced SystemCare.

Advanced SystemCare porgramı ile Windows işletim sistemini gereksiz dosyalardan kurtabilirsiniz. SystemCare bilgisayarınıza yüklendiği an bilgisayarınızı taramanızı ister ve Windows üzerindekileri hataları bulur.

Windows işletim sisteminde bulunan hataları ve gereksiz dosyaları otomatik olarak temizle özelliğine de sahip olan Advanced SystemCare ile beraber gizliliğiniz dahil olmak üzere verileriniz koruma altına alınacaktır.

CCleaner.

Advanced SystemCare kadar olmasa da ona yakın bir program diyebileceğimiz CCleaner programı da Windows işletim sistemindeki hataları temizleyerek bilgisayarınızı hızlandıracaktır.

Bizler Legalbilgisayar olarak bilgisayarınızı hızlandırmak ve güvenle kullanmak adına CCleaner programının yanı sıra Advanced SystemCare programını öneririz.

Bize Görüşlerinizi Bildiriniz.

Etiketler:, , , , , , ,