Çorum web tasarım ve seo hizmetleri

Yazar : legalbilgisayar. Katagori : in Donanım, Yazılım

corum-web-tasarim-hizmetleri-logo-siteÇorum web tasarım teknolojinin ve sanal dünyanın gelişmesiyle kurumsal firmalar ve perakende tüketicileri için mükemmel bir kolaylık sağlamıştır. Bir çok kullanıcı aradığı şeyleri İnternet’ten alıp, bilgi ve çözüm arayışlarını yine web sitelerinden yapmaktadır.

İnternet siteleri olarak bilenen iş yerlerinin fazla önemsemediği bu sayfalar gelecek dönemlerde ne kadar gereksinim duyulacağı çok az kişi tarafından bilinmektedir.

Bu konuda teitra web tasarım adına Çorumda bilinçli kullanıcılara hizmet vermeyi hedeflemiştir.  Bilinçli kullanıcılar web tasarımı sadece “Çorum için bir site yapalım.“, “Arayanlar numaramızı bulsun.” veya ” İdarelik bir site yapalım.” şeklinde kullanıcılar değildir. Web tasarım başlıca Görselliği, İç fonksiyonları ve Müşterilerin sizi bulması için yapılan SEO önerileri başlıca bir bütündür. Bilinçli kullanıcı bu bütünün parçalarından biri eksik olduğunda tam performans alamayacağını bilir.

Site tasarımları fonksiyonları olduğu kadar görselliğiyle de müşterilere kaliteyi hissettirmelidir. Bu kalite son dönemlerde Cihaz Uyumluluğu (Responsive) olarak bilinmektedir. Cihaz uyumluluğu, sitenizin kullanıcı hangi cihazdan girerse girsin cihaza uyumlu bir görünümde açılmasıdır. Mobil uyumluluğu müşterilerinizin sizi tanımasını kolaylaştırır.

Web tasarım konusunda en önemlilerden biriside SEO’dur. (Search Engine Optimization) Kullanıcılar sizi bulabilmek için genellikle Arama motorlarından yardım alırlar, Bunlar Google, Yandex, Bing ve Benzeri siteler olabilirler. Arama sonuçlarında sizin ilk sıralarda çıkmanız için bazı etkenler vardır. Bunlar domain yaşınızda site içerisindeki makalelerinize kadar hepsi küçük parçalar halinde yine bir bütünü oluşturur.  Seo bunların bütün haline denilir. Çorum Seo uyumlu siteler, makaleler, başlıklar gibi bir çok şeyle karşılaşabilirsiniz. Yani kısaca arama motorları site kalitesine göre sıralar ve seo sizin site kalitenizi arttırmak için bir araçtır.

Teitra Çorum’da web tasarım yapımını basit bir 3 5 sayfalık şablonlardan profesyonel bir bütüne dönüştürmeyi hedeflemektedir.

Web tasarımcıların çok iyi bildiği bir alt yapı var, WordPress, bu blog scripti php altyapı olarak sunulmakta ve internet üzerinde akıl alamayacak kadar kullanıcı ve geliştiriciye sahip. Bir çok profesyonelin bunu seçmesinin en büyük etkenleri de Güvenlik, Seo ve Kolay kullanımıdır. WordPress dönüştürülebilir bir sistem olup istediğiniz her sisteme dönüştürmeniz mümkündür. Kurumsal, Video, Tanıtım, Haber ve daha bir çok sektöre uygundur. Teitra WordPress altyapısı kullanarak Web Tasarım alanında wordpress’in gücünü kanıtlayacaktır.

Şüphesiz ki görsellik ve performans için wordpress en uygunudur, ama geliştiricilerin bununla yetinmeyip en küçük ayrıntısına kadar web site hızını, site güvenliğini, seo uyumluluğu, mobil uyumluluk, forumlar ve blog tasarımları, kurumsal kimlik gibi bir çok kategoride çalışmalar yapılarak mükemmel bir sisteme oturtulmuştur. Ve dünya üzerinde bir çok firma, kuruluş wordpress’in gücünü anlamıştır. İnternet’te gezerken karşılaştığınız bir çok site emin olun wordpress’tir ama dönüştürebilme özelliği sayesinde bir çok kişi tanıyamayacaktır. WordPress kulanan dünya üzerinde çok fazla kullanıcı olduğunu söylemiştik, Bunlardan tanınmış ve adını fazlaca duyduğunuz kullanıcıların bir listesi için konuyu inceleyebilirsiniz.

WordPress Kullanan Tanınmış Kişi ve Kuruluşlar

Sizde Çorum Web Tasarım hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız ve WordPress’in mükemmel dünyasına katılmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit.

  • Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum
  • Sitemi WordPress’e Taşımak İstiyorum
  • Profesyonel Site Güncelleme
Konuda bahsedildiği wordpress’in sonsuz fırsatlarından yararlanarak bu dünyaya katılmak istiyorsanız yapmanız gereken şeyler çok basit. Bu konuda 1. adım olarak size danışmanlık hizmeti verilecektir. Yaptırmak istediğiniz sitenin kategorisi, kurumsal ise sektörünüz ve sonrasında size en uygun yol çizilecektir. Bunun için yapmanız gereken, “info@teitra.com” adresine sektörünüz, kategori veya kişisel olarak yapılacak sitenizden beklentilerinizi kısaca açıklayarak iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Bize Görüşlerinizi Bildiriniz.

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , ,