Ammyy Admin 3.5 Uzaktan Yardım Proğramı

Yazar : legalbilgisayar. Katagori : in Yazılım

free_remote_desktop_Ammyy_Admin_logoAmmyy Admin ile Zahmetsizce Farklı Bilgisayarları Kontrol Edebilirsiniz

Ammyy Admin kullanıcılara farklı bir bilgisayarı yönetmek veya kendi bilgisayarlarını farklı bir yerden erişime açmak için oldukça zahmetsiz bir çözüm sunan bir uzaktan erişimprogramıdır.

Bilgisayarlarınıza kişisel kullanım amacıyla tamamenücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uzaktan kontrol hizmeti olan Ammyy Admin sayesinde benzer uzaktan yönetim uygulamalarının aksine saniyeler içerisindeuzak masaüstü bağlantıları kurabilmektesiniz. Program bu iş için sadece yüklü olduğu bilgisayara özel donanım tabanlı bir kullanıcı kimliği (ID) oluşturuyor ve bu ID kullanılarak masaüstü paylaşmaişlemi gerçekleştirilebiliyor. Ammyy Admin’in size verdiği ID’yi bilgisayarınıza bağlanmak isteyen kişiye gönderdiğinizde o kişi bu ID’yi kendi bilgisayarında yüklü olan Ammyy Admin programına girebiliyor ve bilgisayarınıza bağlanabiliyor. Benzer şekilde siz de size verilen ID’leri kullanarak başka bilgisayarlara bağlanabiliyorsunuz.

Ammyy Admin birçok farklı senaryoda işinize yarayabilmekte. Eğer işe giderken bilgisayarınızı açık bıraktıysanız ve bir takım dosya indirme işlemleri yürütüyorsanız Ammyy Admin kullanarak iş yerinizden evinizdeki bilgisayarınıza bağlanabilirsiniz ve dosya indirme işlemlerinizi denetleyebilirsiniz. Ayrıca bu şekilde evde unuttuğunuz dökümnalara da ulaşabilirsiniz. İşe gidemediğiniz durumlarda da Ammyy Admin kullanarak evinizden işlerinizi yürütebilirsiniz.

Ammyy Admin kurduğunuz uzak masaüstü bağlantılarını AES ve RSA standartlarıyla şifreleyebilmekte. Bu sayde bağlantı güvenliğiniz sağlanmakta. Ammyy Admin ile uzak masaüstü bağlantısı kurduğunuz bilgisayarlarla sesli görüşme de yapabiliyorsunuz.

 

direk-indir-icon

Bize Görüşlerinizi Bildiriniz.

Etiketler: